صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید      پیام رسان های ما در فضای مجازی      به ما ایمیل بزنید      نشانی ما      تماس با ما

۰۶:۲۹ سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳


روانشناسی و روانپزشکی سالمندان

روانشناسی و روانپزشکی سالمندان
ارائه بهترین خدمات تخصصی روان شناسی سالمند توسط روانشناسان و روانپزشک در مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی نیاز به آگاهی از روانشناسی اختلالات روانی سالمندان هر روز بیشتر از قبل اهمیت پیدا می کند. پرداختن به مسائل روانشناختی سالمندان باعث می‌شود که نیاز های روانی سالمندان تشخیص داده شود و در جهت رفع آن‌ها اقدام شود. بیماری‌های روانی سالمندان در نهایت روی جسم آن‌ها تأثیر می‌گذارند، به همین دلیل با آگاهی از روانشناسی سالمندان می‌توان از بروز بیماری‌های جسمانی جلوگیری کنیم.
ناتوانی ،مرگ نزدیکان ،دردهای مزمن،کاهش توانایی حرکت ،کاهش درآمد به دلیل بازنشستگی،رشد و تحول تکنولوژی و تغییر سبک زندگی نزدیکان ،ترس از مرگ از جمله مواردی است که افراد سالمند با ان مواجه می شوند .در این مسیر روانشناسان و روانپزشکان به صورت موازی در این حوزه فعالیت دارند . از افسردگی ناشی از سوگ و فقدان تا دمانس و الزایمر .
جهت گرفتن وقت مشاوره متخصصین روانشناسی و روانپزشکی سالمندان مرکز مشاوره چیستای زندگی روی گزینه رزرو وقت مشاوره حضوری - تلفنی در بالای صفحه کلیک کنید.


آدرس: بلوار پیروزی بین میدان هنرستان و پیروزی ۴۶ ساختمان ارم طبقه اول مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی

احتراما به استحضار می رساند مركز مشاوره چیستاي زندگی از ساعت 14:00 الی 20:30 پذیرای مراجعین عزیز خواهد بود.

 

تلفن: 38825254 051
موبایل: 09020129954

 

بازدید امروز: 155
بازدید دیروز: 290
بازدید کل: 111712