صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید      پیام رسان های ما در فضای مجازی      به ما ایمیل بزنید      نشانی ما      تماس با ما

۰۷:۱۶ سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳


خانواده، فرزند پروری فرزند خواندگی

خانواده درمانی
مرکز مشاوره چیستای زندگی ،در حوزه های زوج درمانی، خانواده درمانی به ارایه خدمات می پردازد. در قسمت زوج درمانی به خدماتی همچون بهبود مهارت های بین فردی در رابطه زناشویی، مشکلات و سلامت جنسی ، مدیریت تعارض هنگام طلاق، خیانت و شکست های عاطفی و سازگاری های ازدواج مجدد پرداخته می شود و در قسمت خانواده درمانی به حوزه های مشکلات سازگاری خانواده با تغییرات، اختلالات روانی یکی از اعضای خانواده و نحوه کنار آمدن با آنها، طلاق و تاثیرات آن بر اعضای خانواده، حل تعارضات در اعضای خانواده، مشکلات ارتباطی بین اعضای خانواده، نگرانی های فرزند پروری و مشکلات والد و کودک، مسایل بارداری و زایمان و سوگ و داغداری در خانواده از دیگر مسایلی است که به آن پرداخته می شود.
جهت گرفتن وقت مشاوره متخصصین خانواده درمانی مرکز مشاوره چیستای زندگی روی گزینه رزرو وقت مشاوره حضوری - تلفنی در بالای صفحه کلیک کنید.

خانواده، فرزند پروری فرزند خواندگی
مرکز مشاوره چیستای زندگی ،در حوزه های مختلف خانواده خدمات ویژه دوران بارداری ، ، آموزش اصول فرزندپروری ،مسافرکوچولو ، ویژه والدین در انتظار فرزند ،اموزش و امادگی روانی و سبک زندگی زوجین برای ورود فرزند به زندگی مشترکشان ، ، فرزندخواندگی ، والدگری پس از طلاق ویژه مادران و پدران مجرد ، سازگاری کودکان پس از طلاق و سوگ و خانواده درمانی می باشد .
جهت گرفتن وقت مشاوره متخصصین خانواده، فرزند پروری فرزند خواندگی کلینیک چیستای زندگی روی گزینه رزرو وقت مشاوره حضوری - تلفنی در بالای صفحه کلیک کنید.


آدرس: بلوار پیروزی بین میدان هنرستان و پیروزی ۴۶ ساختمان ارم طبقه اول مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی

احتراما به استحضار می رساند مركز مشاوره چیستاي زندگی از ساعت 14:00 الی 20:30 پذیرای مراجعین عزیز خواهد بود.

 

تلفن: 38825254 051
موبایل: 09020129954

 

بازدید امروز: 166
بازدید دیروز: 290
بازدید کل: 111723