صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید      پیام رسان های ما در فضای مجازی      به ما ایمیل بزنید      نشانی ما      تماس با ما

۰۶:۳۷ چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳


استعدادیابی و تست هوش، مشاوره های شغلی تحصیلی

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی:
مرکز مشاوره چیستای زندگی ، مشاوره تحصیلی شامل بررسی مواردی چون اهمال کاری تحصیلی ، اضطراب امتحان ، سبکهای یادگیری و برنامه ریزی درسی ،اختلالات یادگیری که از موارد مهمی است که با پیشرفت تحصیلی دانش آموزان ارتباط تنگاتنگ دارد می باشد .
جهت گرفتن وقت مشاوره متخصصین مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی مرکز مشاوره چیستای زندگی روی گزینه رزرو وقت مشاوره حضوری - تلفنی در بالای صفحه کلیک کنید.

مشاوره شغلی و سازمانی:
مرکز مشاوره چیستای زندگی، مشاوره شغلی برای افراد جویای شغل و دانشجویان در شرف ورود به بازار کار، کارکنان ناراضی از شغل خود، افراد جویای موقعیت شغلی در کسب و کار و سازمان ها و موسسات نیازمند خدمات مشاوره سازمانی در حوزه منابع انسانی خود می باشد. مشاورین شغلی ما در مرکز مشاوره چیستای زندگی ، ضمن آشنایی کامل با مشاغل مختلف ، استعدادها، رغبتها ،امکانات، خصوصیات روانی و جسمی فرد را در نظر گرفته و مشاغلی که متناسب و سازگار با آنها باشد را به مراجع معرفی می کنند . مشاوره شغلی در مراحل مختلف زندگی افراد نقش متفاوتی دارد. در مورد دانش آموزی که هنوز رشته تحصیلی و آینده شغلی خود را انتخاب نکرده، مشاور شغلی به بررسی دقیق ویژگی های شخصیتی، استعداد و توانمندی ها، علایق و شرایط خانوادگی او پرداخته و با توجه به آنها، رشته تحصیلی و به دنبال آن شغل مناسب او را تشخیص و او را در جهت مناسب هدایت می کند.
جهت گرفتن وقت مشاوره متخصصین مشاوره شغلی و سازمانی کلینیک چیستای زندگی روی گزینه رزرو وقت مشاوره حضوری - تلفنی در بالای صفحه کلیک کنید.


آدرس: بلوار پیروزی بین میدان هنرستان و پیروزی ۴۶ ساختمان ارم طبقه اول مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی

احتراما به استحضار می رساند مركز مشاوره چیستاي زندگی از ساعت 14:00 الی 20:30 پذیرای مراجعین عزیز خواهد بود.

 

تلفن: 38825254 051
موبایل: 09020129954

 

بازدید امروز: 80
بازدید دیروز: 472
بازدید کل: 78334