صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید      پیام رسان های ما در فضای مجازی      به ما ایمیل بزنید      نشانی ما      تماس با ما

۲۱:۳۰ یکشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۳


کودک و نوجوان

کودک:
مرکز مشاوره چیستای زندگی ،در حوزه های مختلف روان درمانی کودکان به ارائه خدمات تخصصی شامل بازی درمانی، فلیل تراپی و مشاوره والد و کودک باشد .
روان درمانی کودک تلاش تخصصی پویایی است که درمانگر برای درمان کژ رفتاری ها و اختلالات روانی، خودشناسی و توانمندسازی روانشناختی کودکان،تغییر یا توقف علایم بیماری روانی و در نهایت دگرگون سازی شخصیت کودک در جهت معیارهای مطلوب فردی و اجتماعی اقدام می کند.
در بسیاری از مواقع سلامت روحی کودک نادیده گرفته می‌شود. اکثر افراد از این واقعیت که کودکان اغلب با استرس و اختلالات روان‌شناختی روبرو هستند آگاهی ندارند.
جهت گرفتن وقت مشاوره متخصصین کودک مرکز مشاوره چیستای زندگی روی گزینه رزرو وقت مشاوره حضوری - تلفنی در بالای صفحه کلیک کنید.

نوجوان:
مرکز مشاوره چیستای زندگی ،در حوزه های مختلف روان درمانی نوجوانان به ارائه خدمات تخصصی شامل مشاوره با نوجوان، آموزش اصول تربیتی رفتار با نوجوانان و آشنایی با تغییرات دوران نوجوانی و بلوغ و اثر و نفوذ همسالان ،فضای مجازی و وابستگی روانی به بازی های کامپیوتری و استعدادیابی و تعیین مسیر شغلی سایر موارد مرتبط با دوران نوجوانی می باشد. روان درمانی و مشاوره نوجوان تخصصی پویایی است که درمانگر برای درمان کژ رفتاری ها و اختلالات روانی، خودشناسی و توانمندسازی روانشناختی نوجوان ، اشنایی با چالشهای کسب هویت و موفقیت در روابط بین فردی می پردازد. در کار با نوجوانان از طریق روان درمانی به حل مشکلات شخصیتی، ارتباطی و سایر مسایل درمانجو می پردازد و او را در نیل به رشد فکری و سلامت روانی یاری می دهد و در این مسیر جلسات مشاوره با اعضای خانواده نیز قرار دارد .
جهت گرفتن وقت مشاوره متخصصین نوجوان کلینیک چیستای زندگی روی گزینه رزرو وقت مشاوره حضوری - تلفنی در بالای صفحه کلیک کنید.


آدرس: بلوار پیروزی بین میدان هنرستان و پیروزی ۴۶ ساختمان ارم طبقه اول مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی

احتراما به استحضار می رساند مركز مشاوره چیستاي زندگی از ساعت 14:00 الی 20:30 پذیرای مراجعین عزیز خواهد بود.

 

تلفن: 38825254 051
موبایل: 09020129954

 

بازدید امروز: 293
بازدید دیروز: 297
بازدید کل: 91158