صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید      پیام رسان های ما در فضای مجازی      به ما ایمیل بزنید      نشانی ما      تماس با ما

۰۶:۰۸ سه شنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۳


درباره مرکز چیستای زندگی

مرکز مشاوره ی چیستای زندگی با شعار "دانایی، توانایی است"
در کنار شما عزیزان حضور دارد و آماده خدمت رسانی برای عموم می باشد

چیستا ایزدبانوی ایرانی است که در اوستا به معنای علم ،دانش و فرزانگی و معرفت امده است .همچنین چیستا ،دارنده راه های خوب و اموزنده دانسته اند . به همین دلیل او را ایزد بانوی دانش هم می دانند .چیستی به معنی اندیشیدن و دانستن نیز از این واژه مشتق شده است .پروچیستا ،کوچک ترین دختر زرتشت نیز از همین کلمه ترکیب یافته و به معنای پر دانش و دانا می باشد . مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی، شناخت خویشتن و خودآگاهی و بینش را عنصر اصلی حل تعارضات فردی و میان فردی ،افسردگی ،اضطراب و... می داند .لذا با حلقه حمایتی خود ،از روانشناسان ،روانپزشکان ،مشاورین و متخصصین سنجش و اندازه گیری شایسته و با فروزان ساختن مشعل دانش خودآگاهی، روشنایی و نمایانگر راهها ست و چگونگی حل مسائل زندگی را برای شما امکان پذیر می سازد چرا که زندگی تماما حل مساله است .
در دهه اخیر بسیاری از مراجعین دفاتر مشاوره نه برای فایق امدن بر مشکلات مراجعه داشتند که برای به زیستی و شناخت استعدادها، انتخاب بهتر و پیش گیری از مشکلات احتمالی مراجعه کرده اند . چیستای زندگی کمک خواهد کرد فارغ از سطحی که در آن هستید، با دریافت جلسات روانشناسی و مشاوره‌ای و کارگاه های آموزشی، سطح مطلوب‌تری از زیستن را تجربه کنید. این خدمات در قالب کارگاه‌های آموزشی، جلسات مشاوره‌ی فردی، نقد فیلم، نقد کتاب و … ارائه می‌گردد. مسیر زندگی با" چیستای زندگی "مسیری از نشیب موج تا فراز اوج است .
مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی با مجوز سازمان بهزیستی استان خراسان رضوی در 19 مهرماه 1400 راه اندازی شده است. مدیریت مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی بر عهده دکتر فاطمه حاجی اربابی با 20 سال تجربه در مشاوره و روان درمانی می باشد. .تمام حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ است. سایت چیستای زندگی از قوانین ایران تبعیت می‌کند و برای ارائه خدمات آنلاین و الکترونیکی مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی طراحی شده است.


آدرس: بلوار پیروزی بین میدان هنرستان و پیروزی ۴۶ ساختمان ارم طبقه اول مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی

احتراما به استحضار می رساند مركز مشاوره چیستاي زندگی از ساعت 14:00 الی 20:30 پذیرای مراجعین عزیز خواهد بود.

 

تلفن: 38825254 051
موبایل: 09020129954

 

بازدید امروز: 110
بازدید دیروز: 290
بازدید کل: 111667