صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید      پیام رسان های ما در فضای مجازی      به ما ایمیل بزنید      نشانی ما      تماس با ما

۱۳:۲۷ دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱


آزمون بر خط ضربه عشق راس

نشانگان ضربه عشق شامل مجموعه نشانه ها و علائم شدیدی است که پس از مدتی بعد از انحلال رابطه عاشقانه ظاهر می شود. این مسئله باعث اختلال در عملکرد فرد در بسیاری از حوزه ها از جمله علمی، تحصیلی ،اجتماعی یا شغلی و سپس منجر به واکنشهای ناسازگار میشود.
از ویژگیهای اساسی نشانگان ضربه عشق توسعه نشانه ها پس از تجربه ضربه عشق است. افراد ابتدا ضربه عشق را به عنوان "شوک" تجربه میکنند . احساس شوکه شدن اغلب با احساس وحشت، ترس و درماندگی همراه است و مشابه با صدماتی است که افراد در رابطه با مرگ و یا تهدید به مرگ تجربه میکنند. به این معنا که فرد پریشانی قابل توجه عاطفی، روانی و یا جسمانی را پس از ضربه تجربه می کند.پرسشنامه نشانگان ضربه عشق برای اولین بار توسط راس ( 1999 ) معرفی شد.

آزمون بر خط ضربه عشقی

لطفا هر عبارت را با دقت بخوانید .سپس جمله ای را انتخاب کنید که بهتر از همه گویای احساس شما بعد از شکست عشقی است.روی مربع کنار جمله ای که انتخاب کرده اید تیک بزنید.اگر به نظرتان می رسد که در یک گروه از جملات ، چند جمله به یک اندازه در مود شما صدق می کند ، روی شماره ای که از همه بالا تر است تیک بزنید.دقت کنید در هیچ گروه از جملات ، بیشتر از یک جمله انتخاب نکنید.
شانگان ضربۀ عشق شدید را باید به عنوان کانون توجه بالینی در نظر گرفت. دريافت كمك از افراد متخصص ) مشاور و روانشناس يا روانپزشك(مي تواند كيفيت زندگي شما را بهبود بخشد..دریافت مشاوره ی حرفه ای مي تواند به شما كمك كند. البته نشانگان ضربه عشقي در گذر زمان مي تواند همراه با افت و خيز باشد. در نتيجه نمره شما در پرسشنامه نشانگان ضربه عشقي مي تواند از ساعتي به ساعتي ديگر از روزي به روزي ديگر از ماهي به ماه ديگر و يا از سالي به سال ديگر در حال نوسان باشد. مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی با کادری مجرب برای گذر از این دوره جهت مشاوره تخصصی کنار شما حضور دارد .
آدرس: بلوار پیروزی بین میدان هنرستان و پیروزی ۴۶ ساختمان ارم طبقه اول مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی

احتراما به استحضار می رساند مركز مشاوره چیستاي زندگی از ساعت 14:00 الی 20:30 پذیرای مراجعین عزیز خواهد بود.

 

تلفن: 38825254 051
موبایل: 09020129954

 

بازدید امروز: 25
بازدید دیروز: 71
بازدید کل: 21777