صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید      پیام رسان های ما در فضای مجازی      به ما ایمیل بزنید      نشانی ما      تماس با ما

۱۳:۴۵ دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱


معرفی کتاب

زندگی خود را دوباره بیافرینید

کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید توسط جفری. ای‌. یانگ و ژانت ای. کلوسکو اساتید برجسته روانشناسی در نیویورک نگارش شده است .در این کتاب با 11 تله رایج در زندگی که ریشه بسیاری از مشکلات عاطفی و حرفه ای ما هستند آشنا می‌شویم. تله‌های زندگی مشخص می‌کنند ما چطور فکر کنیم، احساس کنیم، عمل کنیم و عملکرد و احساسمان را منتقل کنیم. تله زندگی"الگویی است که از کودکی آغاز و تاثیرات آن در تمام طول زندگی منعکس می‌شود".. الگو‌ها با خانواده به عنوان آغازگر شکل دهی شخصیت کودک آغاز می‌شوند. بعد از آن تمام آسیب‌هایی که هرکس در کودکی خود می‌بیند جزیی از شخصیت او می‌شود..هدف این کتاب شناخت تله‌های زندگی و چگونه مقابله کردن با انهاست.

جفری یانگ( ( Jeffrey Young متولد۹ مارس ۱۹۵۰، روان‌شناس، روان درمانگر، و استاد دانشگاه اهل ایالات متحده آمریکا است. جفری یانگ فردی است که طرحواره درمانی را بنیان گذاری کرده و توسعه داده است.
ژانت اس. کلوسکو(Janet S. Klosko) دکترای روانشناسی بالینی ، مدیر مشترک مرکز درمان شناختی لانگ آیلند، نیویورک، روانشناس ارشد در موسسه طرحواره درمانی و بهداشت زنان در وودستاک، نیویورک است.


آدرس: بلوار پیروزی بین میدان هنرستان و پیروزی ۴۶ ساختمان ارم طبقه اول مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی

احتراما به استحضار می رساند مركز مشاوره چیستاي زندگی از ساعت 14:00 الی 20:30 پذیرای مراجعین عزیز خواهد بود.

 

تلفن: 38825254 051
موبایل: 09020129954

 

بازدید امروز: 32
بازدید دیروز: 71
بازدید کل: 21784