صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید      پیام رسان های ما در فضای مجازی      به ما ایمیل بزنید      نشانی ما      تماس با ما

۱۳:۴۵ دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱


معرفی کتاب

دوباره فکر کن

کتاب دوباره فکر کن می تواند در دسته‌ی کتاب‌های توسعه فردی قرار گیرد . این کتاب پس از انتشار در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیوریورک تایمز قرار گرفت. کتاب دوباره فکر کن یک موضوع اصلی دارد، ابزارهای ذهنی خود را به روز نگه دارید، از ندانستن نترسید، مهارت‌های جدید به دست آورید و در افکارتان تجدیدنظر کنید. افکار ما هرقدر هم منطقی و درست به نظر برسند هنوز هم می‌توان از زاویه‌ی دیگری به آن‌ها نگاه کرد، تکمیلشان کرد، صیقلشان داد و به چیز بهتری تبدیلشان کرد. این شجاعت را داشته باشید که خودتان را زیر سوال ببرید. بر اساس تعاریف مرسوم، هوش همان قابلیت تفکر و یادگیری است. تصور غالب این است که هرچقدر باهوش‌تر باشید، توانایی حل مسائل پیچیده‌تری را دارید و سریع‌تر از دیگران به راه‌حل می‌رسید. شجاعتی لازم است قابلیت تجدیدنظر، فکرکردن دوباره و فراموش کردن آموخته‌های پیشین را در خود تقویت و عملی کنیم .

آدام گرانت Adam Grant در آگوست سال 1981، در شهر وست بلومفیلد ایالت میشیگان به دنیا آمد. خانواده او از قشر تحصیلکرده جامعه، پدر وکیل و مادر معلم، محسوب می‌شوند.وی دکترای خود را در روانشناسی سازمانی از دانشگاه میشیگان به دست آورد و در کمتر از سه سال آن را به پایان رساند.آدام به عنوان یکی از 25 متفکر مؤثر در حوزه مدیریت در جهان شناخته می‌شود. شعار ادام گرانت این است :

“کمک به دیگران در جهت موفقیت آن‌ها، منجر به افزایش موفقیت شما می‌شود.”


آدرس: بلوار پیروزی بین میدان هنرستان و پیروزی ۴۶ ساختمان ارم طبقه اول مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی

احتراما به استحضار می رساند مركز مشاوره چیستاي زندگی از ساعت 14:00 الی 20:30 پذیرای مراجعین عزیز خواهد بود.

 

تلفن: 38825254 051
موبایل: 09020129954

 

بازدید امروز: 31
بازدید دیروز: 71
بازدید کل: 21783