صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید      پیام رسان های ما در فضای مجازی      به ما ایمیل بزنید      نشانی ما      تماس با ما

۱۲:۵۰ دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱


آزمون افسردگی بک

افسردگی عبارت است از یک دوره طولانی غم، روحیه بد و گوشه گیری. در ایجاد افسردگی دو نوع رویداد اهمیت ویژه دارند: فقدان (از دست دادن )و شکست. اختلالات مربوط به افسردگى میلیون ها نفر را در سال مبتلا می کند. این عده هزینه بسیار سنگینى را بر خود، خانواده، جامعه و سیستم بهداشتى کشور تحمیل می کنند.
هرچند اختلال افسردگی از دیرباز به عنوان یکی از نابسامانی های روانی عمده شناخته شده است. اما، در دهه های اخیر اهمیت این بیماری هم از حیث رنجی که مبتلایان به آن تحمل می کنند و هم از لحاظ بار سنگینی که این ناراحتی بر منابع درمانی تحمیل می کند، بیش از پیش مورد توجه قرارگرفته است. از نظر تاریخی، اختلال افسردگی از قدیم الایام در نزد دانشمندان شناخته شده بود. هرچند، استرس های ناشی از زندگی پیچیده و ماشینی امروز بر میزان شیوع آن افزوده است

آزمون کیفیت زناشویی

شما می توانید با شرکت در آزمون برخط افسردگی بِک، به میزان افسردگی خود پی ببرید. جهت شرکت در آزمون، لطفا هر عبارت را با دقت بخوانید. سپس جمله ای را انتخاب کنید که بهتر از همه گویای احساس شما باشد.
دريافت كمك از افراد متخصص (مشاور و روانشناس يا روانپزشك)مي تواند كيفيت زندگي شما را بهبود بخشد. مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی با کادری مجرب برای گذر از این دوره جهت مشاوره تخصصی کنار شما حضور دارد .
آدرس: بلوار پیروزی بین میدان هنرستان و پیروزی ۴۶ ساختمان ارم طبقه اول مرکز روانشناسی و مشاوره چیستای زندگی

احتراما به استحضار می رساند مركز مشاوره چیستاي زندگی از ساعت 14:00 الی 20:30 پذیرای مراجعین عزیز خواهد بود.

 

تلفن: 38825254 051
موبایل: 09020129954

 

بازدید امروز: 12
بازدید دیروز: 71
بازدید کل: 21764